Aktualności

Zmiany dotyczą klas: I wydziału instrumentalnego i wokalnego; II wydziału instrumentalnego i wokalnego;

                                IV wydziału instrumentalnego i wokalnego i V wydziału instrumentalnego

                 Druga korekta dotyczy kl. V i VI wydziału instrumentalnego /14 października 2019 r./

                               

PLAN ZAJĘĆ TEORETYCZNYCH - PSM II st. - WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY

- rok szkolny 2019/2020                                                       KOREKTA – październik 2019 r.

Klasa Grupa Przedmiot Dzień Godziny Nauczyciel Sala

I

 

A

 

kształcenie słuchu

piątek

 

15.15-16.00

16.05-16.50

Mikulski Adam 24
literatura muzyczna piątek 14.25-15.10 Hryniewicki Olgierd 25
zasady muz. z element. edycji nut piątek 16.55-17.40 Cel Mariusz 16

B

 

kształcenie słuchu poniedziałek 16.05-16.50 Mikulski Adam

24

 

poniedziałek 17.45-18.30
literatura muzyczna poniedziałek 15.15-16.00 Hryniewicki Olgierd 25
zasady muz. z element. edycji nut poniedziałek 18.35-19.20 Cel Mariusz 16
C zasady muz. z element. edycji nut piątek 18.35-19.20 Cel Mariusz 16
literatura muzyczna z grupą A lub B Hryniewicki Olgierd 25
kształcenie słuchu

piątek

 

16.55-17.40

17.45-18.30

Mikulski Adam 24
 

II

 

A

 

kształcenie słuchu

poniedziałek

piątek

15.15-16.00

18.35-19.20

Mikulski Adam 24
literatura muzyczna poniedziałek 16.05-16.50 Hryniewicki Olgierd 25
zasady muz. z element. edycji nut piątek 17.45-18.30 Cel Mariusz 16

B

kształcenie słuchu

poniedziałek

środa

18.35-19.20

17.45-18.30

Mikulski Adam 24
4
literatura muzyczna poniedziałek 16.55-17.40 Hryniewicki Olgierd 25
zasady muz. z element. edycji nut poniedziałek 17.45-18.30 Cel Mariusz 16
 

III

 

A

kształcenie słuchu wtorek

16.05-16.50

16.55-17.40

Cel Mariusz 16
harmonia wtorek

14.25-15.10

15.15-16.00

Mikulski Adam 4
historia muzyki czwartek

14.25-15.10

15.15-16.00

Hryniewicki Olgierd 4

B

kształcenie słuchu wtorek

14.25-15.10

15.15-16.00

Cel Mariusz 16
harmonia wtorek

16.05-16.50

16.55-17.40

Mikulski Adam 4
historia muzyki czwartek

16.05-16.50

16.55-17.40

Hryniewicki Olgierd 4
 

IV

 

kształcenie słuchu grupa B

wtorek

środa

17.45-18.30

18.35-19.20

Cel Mariusz 16
grupa A

wtorek

środa

18.35-19.20

17.45-18.30

harmonia grupa A

wtorek

środa

17.45-18.30

18.35-19.20

Mikulski Adam 4
grupa B

wtorek

środa

18.35-19.20

19.25-20.10

historia muzyki poniedziałek

17.45-18.30

18.35-19.20

Hryniewicki Olgierd 25
 

V

 

kształcenie słuchu piątek

15.15-16.00

16.05-16.50

Cel Mariusz 16
formy muzyczne czwartek

16.05-16.50

16.55-17.40

Terlega-Stachów Elżbieta 25
historia muzyki czwartek

17.45-18.30

18.35-19.20

Hryniewicki Olgierd 25
  

VI

kształcenie słuchu czwartek

17.45-18.30

18.35-19.20

Cel Mariusz 16
formy muzyczne środa

16.05-16.50

16.55-17.40

Terlega-Stachów Elżbieta 25
historia muzyki środa

14.25-15.10

15.15-16.00

Terlega-Stachów Elżbieta 25

CHÓRPSM II st. - prow. Bernard Stankiewicz sala 15 dotyczy klas I - VI

- grupa A - poniedziałek16.05-16.50

- grupa B - poniedziałek16.55-17.40

-grupa A i B - środa 16.05-16.50 i 16.55-17.40

ORKIESTRA - prow. Radosław Droń - Aula

- sobota 9.00-13.30 dotyczy klas I - VI

 

 

PLAN ZAJĘĆ TEORETYCZNYCH - PSM II st. - WYDZIAŁ WOKALNY

- rok szkolny 2019/2020                      KOREKTA październik 2019 r.

Klasa Przedmiot Dzień tygodnia Godziny Nauczyciel Sala

I

 

kształcenie słuchu czwartek

16.05-16.50

16.55-17.40

Witowska Joanna 24

zasady muzyki z elementami

edycji nut

poniedziałek

 

15.15-16.00

 

Cel Mariusz 16
historia muzyki czwartek

14.25-15.10

15.15-16.00

Terlega-Stachów Elżbieta 25
zespół wokalny środa 18.35-19.20 Mokrzycka-Myrlak Marta 2
czytanie nut głosem wtorek 14.25-15.10 Lemiszka Aleksandra 39a
           

II

 

kształcenie słuchu wtorek

18.35-19.20

19.25-20.10

Witowska Joanna 24

historia muzyki

 

środa

17.45-18.30

18.35-19.20

Terlega-Stachów Elżbieta 25

zasady muzyki z elementami

edycji nut

poniedziałek 14.25-15.10 Cel Mariusz 16
harmonia poniedziałek

16.55-17.40

19.25-20.10

Mikulski Adam 24
dykcja i recytacja wtorek 17.45-18.30 Lemiszka Aleksandra 39a
czytanie nut głosem wtorek 16.55-17.40 Lemiszka Aleksandra 39a
zespół wokalny środa 17.45-18.30 Mokrzycka-Myrlak Marta 2
 

III

kształcenie słuchu wtorek

16.55-17.40

17.45-18.30

Witowska Joanna 24
harmonia czwartek

16.05-16.50

16.55-17.40

Cel Mariusz 16
historia muzyki wtorek

18.35-19.20

19.25-20.10

Hryniewicki Olgierd 25
formy muzyczne czwartek

17.45-18.30

18.35-19.20

Terlega-Stachów Elżbieta 25
dykcja i recytacja wtorek 15.15-16.00 Lemiszka Aleksandra 39a
czytanie nut głosem wtorek 16.05-16.50 Lemiszka Aleksandra 39a
ruch sceniczny     Mokrzycka-Myrlak Marta  
zespół wokalny środa

16.05-16.50

 

Mokrzycka-Myrlak Marta 2
     

IV

 

historia muzyki

 

wtorek

16.55-17.40

17.45-18.30

Hryniewicki Olgierd 25
formy muzyczne wtorek

15.15-16.00

16.05-16.50

Witowska Joanna 24

kształcenie słuchu

 

poniedziałek

16.05-16.50

16.55-17.40

Cel Mariusz 16
harmonia środa

15.15-16.00

16.05-16.50

Cel Mariusz 16
czytanie nut głosem wtorek 18.35-19.20 Lemiszka Aleksandra 39a
ruch sceniczny     Lemiszka Aleksandra  
zespół wokalny środa

16.55-17.40

 

Mokrzycka-Myrlak Marta 2
dykcja i recytacja wtorek 19.25-20.10 Lemiszka Aleksandra 39a
 

CHÓRPSM II st. - prow. Bernard Stankiewicz sala 15 dotyczy klas I - II

- grupa A - poniedziałek16.05-16.50

- grupa B - poniedziałek16.55-17.40

-grupa A i B - środa 16.05-16.50 i 16.55-17.40