Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Stanisława Moniuszki w Jeleniej Górze
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Stanisława Moniuszki w Jeleniej Górze
Sekretariat czynny: 14:00 - 17:30
ul. Piłsudskiego 26
58-500 Jelenia Góra, Dolnośląskie sekretariatpsm@psm.jgora.pl muzyczna@psm.jgora.pl
(0-75)-76-468-14
(0-75)-75-223-30
Fax: (0-75)-75-223-30

Kadra Pedagogiczna

  Nauczyciele PSM I i II st. w roku szkolnym 2019/2020

 

                  N A U C Z Y C I E L

 

          SPECJALIZACJA

1 Antosik Ewa
skrzypce
2 Cel Agnieszka - koordynator - przedmioty ogólnomuzyczne I st.
przedmioty ogólnomuzyczne
3 Cel Danuta
fortepian główny i dodatkowy
4 Cel Mariusz przedmioty ogólnomuzyczne
5 Chek Joanna fortepian, akompaniament
6 Chrzanowska Danuta
biblioteka
7 Cyna Kazimierz kontrabas
8 Ćwiertnia Katarzyna wiolonczela
9 Droń Radosław orkiestra
10 Fender–Kolendo Marta   flet
11 Filar Joanna skrzypce
12 Flieger Joanna   wiolonczela
13 Gadzina Tomasz akordeon
14

Gawłowska Monika  - koordynator imprez    szkolnych

fortepian
15 Gawryś Alina obój
16 Gotartowski Krzysztof fortepian, akompaniament
17 Hejne   Mirosława                   fortepian
18 Hryniewicki Olgierd         przedmioty ogólnomuzyczne
19 Kolendo Maciej wiolonczela
20 Król Dawid gitara
21 Lemiszka Aleksandra śpiew
22 Łucki Andrzej fagot
23 Łukasiewicz Dominika klarnet
24 Maciejewska Irena - dyrektor szkoły obój
25 Maciejewski Maciej skrzypce
26 Maciejewski Ryszard klarnet, zespoły
27 Marcinów Jacek skrzypce
28 Mikulski Adam przedmioty ogólnomuzyczne
29 Mikulski Marek gitara
30 Mokrzycka-Myrlak Marta śpiew
31 Oleszkiewicz Irina - koordynator - instrumenty klawiszowe I i II st. fortepian
32 Pawlak Lucyna skrzypce
33 Pogoda Dorota rytmika, fortepian
34 Popek Joanna fortepian
35

Popiołek Patryk - kier. sekcji instr. dętych    i perkusji I i II st.

puzon, zespoły
36 Rajkowski Marcin waltornia
37 Rulewski Artur fortepian, akompaniament
38 Samostrokova Vitalina fortepian, akompaniament
39 Sas Barbara fortepian, akompaniament
40 Smolska Urszula - wicedyrektor
fortepian
41 Solowiewicz Ludmila skrzypce
42 Stachewicz Zofia fortepian
43 Stankiewicz Bernard chór - II st
44 Suszko Violetta - kier. sekcji instr. smyczk.   i gitary I i II st. altówka
45 Swaczyna-Mazurek Anna
saksofon
46 Sytianko Edward flet
47 Szymański Grzegorz perkusja
48 Terlega–Stachów Elżbieta - koordynator imprez w regionie
przedmioty ogólnomuzyczne
49 Tobiasz Wiesława przedmioty ogolnomuzyczne
50 Tuliński Paweł trąbka
51 Wieczorek Ewa fortepian
52 Witowska Joanna - koordynator - przedmioty ogólnomuzyczne II st.
fortepian, przedmioty ogólnomuzyczne
53 Wysocka Halina świetlica
54 Wysocka Natalia skrzypce
55 Zwarycz Andrzej klarnet, saksofon

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  

  Nauczyciele PSM I i II st. w roku szkolnym 2019/2020

 

                  N A U C Z Y C I E L

 

          SPECJALIZACJA

1 Antosik Ewa
skrzypce
2 Cel Agnieszka - koordynator - przedmioty ogólnomuzyczne I st.
przedmioty ogólnomuzyczne
3 Cel Danuta
fortepian główny i dodatkowy
4 Cel Mariusz przedmioty ogólnomuzyczne
5 Chek Joanna fortepian, akompaniament
6 Chrzanowska Danuta
biblioteka
7 Cyna Kazimierz kontrabas
8 Ćwiertnia Katarzyna wiolonczela
9 Droń Radosław orkiestra
10 Fender–Kolendo Marta   flet
11 Filar Joanna skrzypce
12 Flieger Joanna   wiolonczela
13 Gadzina Tomasz akordeon
14

Gawłowska Monika  - koordynator imprez    szkolnych

fortepian
15 Gawryś Alina obój
16 Gotartowski Krzysztof fortepian, akompaniament
17 Hejne   Mirosława                   fortepian
18 Hryniewicki Olgierd         przedmioty ogólnomuzyczne
19 Kolendo Maciej wiolonczela
20 Król Dawid gitara
21 Lemiszka Aleksandra śpiew
22 Łucki Andrzej fagot
23 Łukasiewicz Dominika klarnet
24 Maciejewska Irena - dyrektor szkoły obój
25 Maciejewski Maciej skrzypce
26 Maciejewski Ryszard klarnet, zespoły
27 Marcinów Jacek skrzypce
28 Mikulski Adam przedmioty ogólnomuzyczne
29 Mikulski Marek gitara
30 Mokrzycka-Myrlak Marta śpiew
31 Oleszkiewicz Irina - koordynator - instrumenty klawiszowe I i II st. fortepian
32 Pawlak Lucyna skrzypce
33 Pogoda Dorota rytmika, fortepian
34 Popek Joanna fortepian
35

Popiołek Patryk - kier. sekcji instr. dętych    i perkusji I i II st.

puzon, zespoły
36 Rajkowski Marcin waltornia
37 Rulewski Artur fortepian, akompaniament
38 Samostrokova Vitalina fortepian, akompaniament
39 Sas Barbara fortepian, akompaniament
40 Smolska Urszula - wicedyrektor
fortepian
41 Solowiewicz Ludmila skrzypce
42 Stachewicz Zofia fortepian
43 Stankiewicz Bernard chór - II st
44 Suszko Violetta - kier. sekcji instr. smyczk.   i gitary I i II st. altówka
45 Swaczyna-Mazurek Anna
saksofon
46 Sytianko Edward flet
47 Szymański Grzegorz perkusja
48 Terlega–Stachów Elżbieta - koordynator imprez w regionie
przedmioty ogólnomuzyczne
49 Tobiasz Wiesława przedmioty ogolnomuzyczne
50 Tuliński Paweł trąbka
51 Wieczorek Ewa fortepian
52 Witowska Joanna - koordynator - przedmioty ogólnomuzyczne II st.
fortepian, przedmioty ogólnomuzyczne
53 Wysocka Halina świetlica
54 Wysocka Natalia skrzypce
55 Zwarycz Andrzej klarnet, saksofon

Register to read more...